wz
DivadloBiografieRozhlasAktualityTiskFilm, seriálDabingOdkazyCeny, nominaceOstatníFotogalerieMartin StránskýMartin Stránský

                                                                                               Správce této stránky: webík

RelaxVidea

Ahojky, tak já jsem Webík Neofík.

Hmm a co teď? ... se řekne nestíhám, zaznamenal jsi 2000 návštěv, tak se jim konečně představ, poděkuj a hlavně neudělej ostudu!

 

Ale dyť jsem malej, narodil jsem se teprv letos v dubnu. Od tý doby bydlim na týdle adrese, schovanej v monitoru a denně Vám koukám do očí. Prej jsem tady jako jiná forma potlesku, potlesku který není slyšet, za divadelní hry, které díky mně nezapomenete, nebo je díky mně trochu poznáte, ačkoliv jsem je já vlastně vůbec neviděl. Jo ahá, takže já jsem vlastně důležitej, jé to se mi líbí, malej, neviditelnej, ale důležitej. No a dnes Vám chci poděkovat za každičkou návštěvu, ať už jste se sem proklikali náhodou či Vám, co jste přišli mrknout úmyslně, jak si tu chroustám informace, abych Vám je mohl předat.

 

Jo jo jo, vím, vím a dobře si vzpomínám, první měsíce byly hroooozný, to víte, byl jsem mimino a nikdo moc nevěděl, co a jak si se mnou počít. Taky jsem jim mnohokrát pěkně zamotal hlavu nebo kabely (hele a to víte, že je ještě jinej Martin Stránský) hi hi a vzpomínáte, jako oni to tu nevěděli a klíďo mě tim zkoušeli krmit? Jo, zjistili to brzo, protože ty informace byly vzájemně nestravitelný, což jsem jim dal patřičně najevo. A protože dobře stravitelné informace se špatně shánějí a proces jejich získávání je časově náročný, byl jsem tady často sám. NE NE NE, neurážejte se, já na Vás nezapomínám, sám na té své straně, vy jste za sklem a já byl vždycky moc rád za každou tvář, co se mi tu objevila ať už ve dne, nebo v noci (zdravim!), některé z Vás už i znám, vidím, když jste smutní i když se smějete, to jste ještě hezčejší. Často abych se tu zabavil, jsem si hrál puclíky, chcete si je pučit? Né nejsem lakomej.

 

Šmarjá čim mě to zas nakrmili, to není zrovna nejčerstvější potrava, kdo to má kousat, 2 roky starej rozhovor, jooo, je pěknej je ale neni holt čerstvej, ale narvali do mě i starší informace, tak třeba fotky z divadelních her i 15 let starý, jo čerstvý krocani (pardon prej krocení), to mi chutnalo, mňam, si to pletu, protože naživo jsem tam nebyl, že prej by mě do divadla nepustili, že prej jsem malej, csss, na něco, jak se jim to hodí, na to abych jim spolykal 80 divadelních rolí na to malej nejsem co? Pfffff.

 

Takže DĚKUJU VŠEM za přízeň, za trpělivost, za toleranci, za podporu, děkuju že mě tu nenecháváte dlouho samotnýho (bych se bál, dyť jsem eště malej), děkuju tobě, i tobě, je ahoj tebe už jsem neviděl...jé a někdo novej...zdravim, vítej, nééé nechoď pryč, jo ty si to jdeš prohlídnout, tak to joooo a vrátíš se, že jo?

 

 

20.11.2008                                                                                      Webík NeofíkHele a můžu to napsat i do Fóra? Jasně, tam může psát každý. I já? I ty.